Önemli Tarihler

Kongre Başlangıç Tarihi : 16 Kasım 2022
Kongre Bitiş Tarihi : 20 Kasım 2022
Bildiri Özeti Gönderimi Son Tarihi : 23 Eylül 2022

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

Uluslararası XL. Türk Mikrobiyoloji Kongresi 16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Granada Otel & Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir

Kongre Dili

Kongre dili Türkçedir. Sadece yabancı konuşmacıların bulunduğu oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin 16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından zorunludur.

Kredilendirme

Kongre Kredilendirilmesi için Türk Tabipleri Birligi Sürekli Tıp Egitimi (STE) onayına sunulacaktır

Kongre Çantaları

Kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza kayıt & konaklama masalarından verilecektir.

İzinler ve Davet

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Stand Alanı

Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal ve firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:30 - 18:30 arası açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterligi

Düzenleme Kurulu, K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ni Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemistir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ne başvurmanızı rica ederiz. tmc2022@k2-events.com